Styropian w dwóch wariantach energooszczędności i do tego w kompletnym systemie
Termo Organika produkuje i dostarcza na rynek stale unowocześniane płyty styropianowe o różnych właściwościach i parametrach użytkowych oraz system ociepleń, w którego skład wchodzą wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania profesjonalnego ocieplenia. Kompletny System Ociepleń Termo Organika gwarantuje, że wszystkie elementy wzajemnie się uzupełniają i doskonale do siebie pasują, tworząc skuteczną izolację cieplną ścian zewnętrznych. Najnowsze rekomendacje Instytutu (2013r.) w naturalny sposób dzielą wyroby styropianowe Termo Organiki na dwie główne i czytelne „grupy energooszczędności”.
• Kategoria OPTIMUM - Budownictwo Energooszczędne to grupa płyt styropianowych wysokiej jakości do izolacji termicznej wszystkich rodzajów budynków, w tym także energooszczędnych.
• Kategoria MAXIMUM - Budownictwo Energooszczędne i Pasywne to grupa płyt styropianowych najwyższej jakości oraz o najwyższych parametrach izolacyjności, przewyższających obowiązujące obecnie wymogi ochrony cieplnej, dostosowane do planowanych zaostrzeń przepisów, ukierunkowanych na budownictwo energooszczędne
i pasywne.
Nowa klasyfikacja styropianów w prosty, czytelny sposób szereguje płyty styropianowe według potrzeb klientów. Inwestorzy poszukujący optymalnego i ekonomicznego materiału, ale również zainteresowani budownictwem energooszczędnym powinni zwrócić uwagę na grupę „Budownictwo Energooszczędne OPTIMUM”.
Klientów zainteresowanych swego rodzaju ekstraklasą w izolacji budowlanej, w tym budownictwem niskoenergetycznym i pasywnym, przyciągnie oferta grupy „Budownictwo Energooszczędne
i Pasywne MAXIMUM”.
Styropiany oraz system ociepleń Termo Organiki to gwarantowane oszczędności na ogrzewaniu
i szybki zwrot nakładów zainwestowanych w ocieplenie. Płyty styropianowe, tak jak wszystkie inne elementy systemu objęte są Rekomendacją Techniczną ITB.
Najczęściej czytane :
- Współczynniki regionalne w wersji elektronicznej (CD/online) cenników SEKOCENBUD
- Zmiany stawek robocizny kosztorysowej i narzutów w pierwszym półroczu 2024 r., w Informacjach o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach pracy sprzętu budowlanego – IRS
- Analiza zmian stawek robocizny kosztorysowej publikowanych w wydawnictwie „Informacja o stawkach robocizny kosztorysowej oraz cenach pracy sprzętu budowlanego – IRS” SEKOCENBUD w okresie od 4 kw. 2006 r. do 1 kw. 2024 r.